Powered by ZigaForm version 2.9.6

Sağlıklı Yaşam İçin Kritik Soru: Uykunuz Nasıl?

Uzun ve sağlıklı yaşamak için hepimizin elinde çok önemli bir güç var: Uyku

Doğru ve düzenli bir şekilde uyursak uykunun sihirli gücü hayatımızdaki birçok rahatsızlığı biz fark etmeden yok ediyor. Uykusuz kalmak ve uyku düzensizlikleri ise bir o kadar tehlikeli.

Hüseyin Nazlıkul Destek Yayınları’ndan çıkan son kitabı “Uykunun Sihirli Gücü ve Tehlikeli Ninni Elektrosmog”ta hepimizin sahip olduğu bu sihir hakkında çok önemli bilgiler veriyor ve hem uykunun pozitif gücünden hem de uykusuzluğun yıkıcı etkisinden söz ediyor.

Aslında sağlıklı yaşamak için zahmetli diyetlere ve ağır sporlara ihtiyacınız yok, uyku hijyeninizi sağlayın yeter!

“Uykunun Sihirli Gücü ve Tehlikeli Ninni Elektrosmog”

Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul “uyku” ve “elektrosmog” hakkında bize çok önemli uyarılarda bulunuyor. “Uyku sorunu yaşayan mutsuz çoğunluk koyunları saymanın, ılık süt içmenin veya yatakta doğru pozisyonu bulmanın işe yaramadığını bilir,” diyen Nazlıkul, bir yandan uykusuzların hangi tehlikelere açık olduğunu anlatıyor, bir yandan da uyku bozukluğunu alt etmenin doğal reçetelerini veriyor.

“Uykusuzluk”, stres ve depresyonun kol kola dolaştığı bu teknoloji çağında ne yazık ki tek tehlike değil. Prof. Dr. Nazlıkul, cep telefonları, yüksek gerilim hatları ve baz istasyonları tarafından yayılan göz¬le görünmeyen elektromanyetik “sis” yani elektrosmog tarafından nasıl kuşatıldığımıza da dikkat çekiyor.
Aslında Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul’un “Uykunun Sihirli Gücü ve Tehlikeli Ninni Elektrosmog” kitabını yazmaktaki amacı, manyetik alanların kanser yapıcı etkileri olduğunu bilen uykusuz ve mutsuz insanları, uyku hijyeni ve elektrosmog konusunda bilinçlendirerek hafifçe sarsmak.

Hem mışıl mışıl uyuyarak uykunun sihirli güçlerinden faydalanabilelim, hem de farkında olmadan dinlediğimiz tehlikeli ninniye karşı uyanık olalım diye!

Share:

Bir cevap yazın

Sizi Geri Arayalım
KAYDI TAMAMLA

Dilerseniz Sol Tarafta Bulunan Form Aracılığıyla Arama Kaydı Bırakabilir Ya Da Telefon Numaramızdan
Bize Ulaşabilirsiniz 

+90 (212) 219 19 12